Vasvári HírmondóZsibogó (2)ÁlláskeresőVevőszolgálati asszisztensi állás

Raktárosi álláskínálat a Hungaro Chemicalstól

Vegyipari vállalat 3 műszakos munkarendbe fizikai munkára raktáros munkatársat keres.

Feladatok:

  • Beérkező-kimenő áruk összekészítése, ellenőrzése.
  • Belső anyagmozgatás, komissiózás, kamionpakolás.
  • Raktári adminisztrációk elvégzése, leltározás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, targoncavezetői engedély, számítástechnikai alapismeretek, precizitás, jó terhelhetőség

Előny:

  • Magas emelésű targonca vezetői gyakorlat
  • Lean ismeretek

Kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos csapatban.
  • Versenyképes jövedelem, fejődési, továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 4445 Nagycserkesz- Halmosbokor

allatorvos

oktato

ugyved

jarobeteg

gyogyszertar

Archív cikkek

Lencsevég

polgaror

Ki olvas minket?

Oldalainkat 247 vendég és 0 tag böngészi

Oldal tetejére